Przejdź do treści


Trwa rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Rowerowa Stolica Polski

1 czerwca rozpoczęła się rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2023. Do akcji może przystąpić każdy, bez względu na wiek, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację o nazwie „Aktywne Miasta” na swój telefon z systemem Android lub iOS. Uczestnik nie musi być mieszkańcem miasta, ani powiatu, nie musi przebywać nawet na terenie kraju, wystarczy, że w aplikacji wybierze miasto Nowy Sącz dla którego będzie kręcić kilometry. Rywalizacja potrwa do końca czerwca.

Aby dołączyć do akcji, po instalacji aplikacji i rejestracji na ekranie głównym – dolna belka należy kliknąć: > rywalizacje > publiczne > Trening RSP 2022 i tutaj wybrać: miasto Nowy Sącz > rodzaj: ogólny > grupa Urząd Miasta (lub inna dostępna) > dołącz. Od tego momentu, przed każdym treningiem należy uruchomić aplikacje, włączyć GPS w telefonie i ruszać w drogę. Po zakończonym treningu, aby go zapisać należy przytrzymać kwadrat STOP i poczekać aż z ekranu zniknie okrąg.

Udział w zabawie jest całkowicie bezpłatny. Najaktywniejsi otrzymają vouchery o wartości 1500zł, 1000zł, 500zł 400zł, 300zł, 200zł oraz wiele nagród rzeczowych. Dodatkowo każdy kto w czerwcu nakręci dla Nowego Sącza minimum 1000 km. od Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla otrzyma profesjonalną rowerową koszulkę.