Przejdź do treści


Tour de Pologne: Dzisiaj kolarze wystartują z sądeckiego Rynku na trasę etapu 4 do Rzeszowa – Sprawdź gdzie spodziewać się utrudnień w ruchu

źródło: www.tdp.nowysacz.pl

Trzeci etap 73. Tour de Pologne w Nowym Sączu zakończył się wczoraj zwycięstwem Włocha Niccolo Bonifazio, żółtą koszulkę lidera zachował Hiszpan Fernando Gaviria z Etixx – Quick Step.

Dzisiaj (15 lipca ) o godz. 13.00 kolarze wystartują z sądeckiego Rynku na trasę etapu 4 do Rzeszowa, zawodnicy będą mieli do przejechania 218 kilometrów. Trasa przejazdu: Nowy Sącz ul. Rynek, Lwowska, DK nr 28 Ptaszkowa – Grybów – Biała Niżna – Ropska Góra…

Od godz. 5.30 zamknięty dla ruchu zostanie cały sądecki Rynek od skrzyżowania ul. Lwowskiej i Matejki a także od skrzyżowania ul. Kazimierza Wielkiego i Legionów.

Od około godz. 12.20 będą zamknięte będą wyjazdy ze wszystkich ulic i wjazdów będących na trasie wyścigu. Otwieranie poszczególnych ulic oraz przywrócenie ruchu będzie na bieżąco po przejeździe zawodników. Szacunkowa godzina przywrócenia ruchu w sądeckim Rynku godz. 16.00.

Trasa przejazdu Tour de Pologne w dniu 15 lipca

Żródło: http://www.mzd.nowysacz.pl/