Przejdź do treści

#ZielonyNowySacz

Zadbajmy o #zielonyNowySacz

    Zadbajmy o #zielonyNowySacz - konferencja prasowa

    W środę na konferencji prasowej prezydent Nowego Sącza zapowiedział uruchomienie programu Zadbajmy o #zielonyNowySacz. Celem programu jest zwrócenie uwagi na troskę o środowisko naturalne i problem zanieczyszczenia powietrza.