Nowy Sącz. Postanowił wyładować złość na wiacie przystankowej
21-latek postanowił wyładować złość na wiacie przystankowej rozbijając szybę. Miał pecha, gdyż w pobliżu przejeżdżał nieoznakowany radiowóz.
21-latek postanowił wyładować złość na wiacie przystankowej rozbijając szybę. Miał pecha, gdyż w pobliżu przejeżdżał nieoznakowany radiowóz.