Wielkanoc pod kontrolą. Na sądeckich drogach spokojniej niż przed rokiem
Zwiększona obecność policji na drogach Sądecczyzny przyniosła efekty. Tegoroczny wielkanocny weekend okazał się bezpieczniejszy niż przed rokiem, choć funkcjonariusze wciąż zatrzymują kierowców prowadzących po alkoholu.



















