Przejdź do treści

Sandecja Nowy Sącz

Stadion Sandecji nabiera blasku – testy iluminacji zakończone, otwarcie już w sierpniu

    Stadion Sandecji nocą

    Na stadionie miejskim przy ulicy Kilińskiego 47 w Nowym Sączu zakończono testy iluminacji zewnętrznej. Po zachodzie słońca, 28 lipca, zaprezentowano efekt końcowy – wieczorne podświetlenie nowego obiektu, które ma stanowić jego wizytówkę i estetyczne dopełnienie całej inwestycji. Wydarzenie przyciągnęło uwagę mieszkańców oraz władz miasta, które oficjalnie zaprezentowały postęp prac.

    Prezydent Handzel: Wszystko, co robimy, robimy dla dobra Sandecji

      Kibice obecni na sesji RM - foto. UMNS

      Debata na temat funkcjonowania i dalszego finansowania Miejskiego Klubu Sportowego SANDECJA S.A. zdominowała obrady poniedziałkowej Sesji Rady Miasta Nowego Sącza, którym przyglądali się obecni na sali kibice Sandecji. Pomimo dyskusji, na wniosek radnego Krzysztofa Głuca, uchwała dotycząca rozwoju Spółki została wycofana z porządku obrad.

      Ruszył przetarg na budowę stadionu Sandecji Nowy Sącz

        Stadin Sandecji Nowy Sącz - fot. Google, Inc.

        28 lutego ogłoszono przetarg na budowę Stadionu Miejskiego przy ulicy Kilińskiego 47 w Nowym Sączu. Nowy stadion Sandecja ma zostać wykonany w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, w którym to na wykonawcy spoczywa obowiązek sporządzenia m.in. dokumentacji projektowej.

        Stowarzyszenia Kibiców Sandecji zapowiada demonstracje pod Ratuszem

          Stowarzyszenie Kibiców Sandecji wystosowło list otwarty w związku z planowaną manifestacją na płycie sądeckiego rynku w dniu 12 stycznia 2018r.

          Stowarzyszenie Kibiców Sandecji informuje, że po długim okresie biernego przyglądania się obrotowi spraw związanych z budową stadionu przy ulicy Kilińskiego oraz po wytężonych konsultacjach przeprowadzonych wśród kibiców, planuje przeprowadzić demonstrację na płycie sądeckiego Rynku. Odbędzie się ona w piątek 12 stycznia 2018r o godzinie 18:00. Jej celem będzie zamanifestowanie naszego niezadowolenia z tempa prac nad budową stadionu miejskiego w Nowym Sączu.

          Biało-Czarne Mikołajki

            Biało-Czarne Mikołajki

            W dniu 6.12 odbył się finał akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców Sandecji, Ośrodek Kibice Razem oraz Klub Sportowy Sandecja Nowy Sącz.

            Sandecja Nowy Sącz wygrała wczoraj 1:0 z Bruk Betem Nieciecza

              Pierwsza połowa meczu mimo kilku dobrych akcji sądeckiego klubu przebiegła bezbramkowo. Kilka okazji na zdobycie gola mieli również zawodnicy z Niecieczy, jednak częściej przy piłce byli piłkarze Sandecji. W 8 minucie meczu kontuzji doznał Szufryn, którego zastąpił Kasprzak

              Młodzi piłkarze Sandecji na Turnieju Kibice Razem 2017

                W dniach 9-10 września koordynatorzy Ośrodka Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz, udali się z grupą 8 zawodników w wieku 11-12 (Orlik U-11) lat na turniej piłkarski KIBICE RAZEM 2017, którego organizatorem był Polski Związek Piłki Nożnej.

                Sandecja Nowy Sącz remisuje z Lechem Poznań

                  Sandecja Nowy Sącz remisuje z Lechem Poznań

                  Pierwszy mecz Sandecji w LOTTO Ekstraklasie zakończył się remisem 0-0 z Lechem Poznań. Tym samym zespół z Nowego Sącza wywalczył pierwsze punkty. Bohaterem wczorajszego spotkania bez wątpienia był bramkarz Sandecji Michał Gliwa.

                  Sandecja w ekstraklasie

                    Sandecja Nowy Sącz

                    To już pewne – Sandecja Nowy Sącz dzięki wczorajszym wynikom rywali oraz pokonaniu we wtorek Znicza Pruszków jest już w ekstraklasie, bez względu na rezultaty w pozostałych meczach.

                    Sandecja wciąż liderem

                      Sandecja Nowy Sącz

                      Zwycięstwo Sandecji nad Zniczem Pruszków praktycznie daje awans zespołowi z Nowego Sącza do ekstraklasy. Wprawdzie do rozegrania zostały jeszcze trzy kolejki, ale rywale grają między sobą.

                      Sandecja utrzymała pozycję lidera I ligi

                        Sandecja Nowy Sącz po sobotniej wygranej 1:0 z Chrobry Głogów utrzymała pozycję lidera w I lidze. Zwycięskiego gola zdobył trzy minuty przed przerwą Bartłomiej Dudzic.