Akcja oddawania krwi w nowosądeckim ratuszu
W piątek 22 maja w sali nowosądeckiego ratusza odbędzie się akcja oddawania krwi. Wydarzenie organizowane jest z okazji ponownego otwarcia budynku po remoncie.
W piątek 22 maja w sali nowosądeckiego ratusza odbędzie się akcja oddawania krwi. Wydarzenie organizowane jest z okazji ponownego otwarcia budynku po remoncie.
W najbliższy weekend Nowy Sącz ponownie otworzy drzwi ratusza dla mieszkańców. Po zakończonym remoncie obiekt zostanie udostępniony w ramach specjalnego programu otwarcia, na który zaprasza prezydent miasta Ludomir Handzel.
W najbliższą niedzielę, 23 listopada o godzinie 18.00, w Sali Ratuszowej odbędzie się kolejna odsłona cyklu „Koncerty u Prezydenta”. Tym razem publiczność usłyszy Chór Mieszany Katedry Wawelskiej pod dyrekcją Andrzeja Korzeniowskiego, który zaprezentuje program oparty na dwóch najnowszych projektach zespołu: The City and The Seaoraz Dona Nobis Pacem. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Urząd Miasta Nowego Sącza zaprasza do udziału w akcji szczepień przeciwko COVID-19 bez konieczności wcześniejszej rejestracji.
W nocy z 13 na 14 września ktoś rozbił szybę w drzwiach Sądeckiego Ratusza. Po otrzymanym zgłoszeniu policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady oraz nagrania z miejskiego monitoringu jak również skupili się na dotarciu do ewentualnych świadków tego zdarzenia.
W związku z wizytą Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Nowym Sączu w dniu 2 marca 2018 r. (najbliższy piątek) i zaplanowanych w tym dniu spotkań w budynku ratusza, klienci Urzędu Miasta Nowego Sącza załatwiający sprawy w budynku ratusza będą obsługiwani do godziny 13:00.
Jak co roku uroczystości Bożego Ciała w Nowym Sączu to liczne nabożeństwa i procesje na ulicach, najprawdopodobniej największa z nich przeszła wokół sądeckiego Rynku.