Przejdź do treści

Prokuratura Okręgowa

Napaść na wiceprezesa Sandecji: Prokuratura bada sprawę

    fot. Sądecka Policja

    Nowy Sącz wciąż żyje wydarzeniami, które miały miejsce podczas sobotniego sparingu piłkarskiego Sandecji Nowy Sącz z Resovią Rzeszów. Napaść na wiceprezesa klubu Miłosza Janczyka, do której doszło w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Siedleckiego, wstrząsnęła lokalną społecznością i skupiła uwagę opinii publicznej. Jak wynika z najnowszego komunikatu Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu, postępowanie w tej sprawie jest w toku.

    Akt oskarżenia przeciwko Sebastianowi D. za obrót narkotykami

      fot. KM Policji w Nowym Sączu

      Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu oficjalnie przekazała, że 18 października tego roku skierowano akt oskarżenia przeciwko 35-letniemu Sebastianowi D. Sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Gliwicach, gdzie oskarżonemu zarzuca się udział w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających oraz substancji psychotropowych.