Przejdź do treści

Posiadał przy sobie narkotyki

Jechał „wężykiem” – w samochodzie miał narkotyki    

    Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Piwnicznej-Zdroju widząc, że kierowca jedzie „wężykiem”, zatrzymali go do kontroli drogowej. Na kontakt z mundurowymi mężczyzna zareagował agresją, bo jak się później okazało, wiózł w samochodzie mefedron. Prawdopodobnie prowadził również pod wpływem środków odurzających.

    Posiadał narkotyki – już usłyszał zarzut

      fot. Komenda Miejska Policji w Nowym Saczu

      Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 17- latkowi, który posiadał marihuanę. Dzięki spostrzegawczości i policyjnej intuicji został on szybko zatrzymany, a narkotyki zabezpieczone.