Przejdź do treści

Motocykle

Motocykliści wracają na drogi. Policja apeluje o ostrożność

    policjanci na motocyklach służbowych

    Wraz z poprawą pogody i nadejściem wiosny na drogach regionu znów pojawiają się motocykliści. W najbliższy weekend zaplanowano oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego na Sądecczyźnie. W związku z tym służby zwracają uwagę na konieczność zachowania szczególnej ostrożności przez wszystkich uczestników ruchu.

    Motocykliści wracają na drogi po zimowej przerwie

      policjanci drogówki na służbowych motocyklach przed budynkiem komendy

      Wraz z nadejściem wiosny i sprzyjającej pogody, na sądeckich drogach pojawia się coraz więcej motocykli. W związku z tym policjanci apelują do miłośników „dwóch kółek” oraz innych uczestników ruchu drogowego o rozwagę i dalekowzroczność w przewidywaniu zagrożeń.