Motocykliści wracają na drogi. Policja apeluje o ostrożność
Wraz z poprawą pogody i nadejściem wiosny na drogach regionu znów pojawiają się motocykliści. W najbliższy weekend zaplanowano oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego na Sądecczyźnie. W związku z tym służby zwracają uwagę na konieczność zachowania szczególnej ostrożności przez wszystkich uczestników ruchu.


