Przejdź do treści

Miliony na termomodernizacje

Nowy Sącz. Ponad 20 milionów na modernizację sieci ciepłowniczych

    Podpisanie umowy o dofinansowanie na modernizacje MPEC /fot. UM NS

    Wczoraj w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Nowym Sączu podpisano umowę o dofinansowanie ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na inwestycje o nazwie „Modernizacja sieci ciepłowniczej oraz likwidacja węzła grupowego”.

    Miliony na termomodernizacje

      Podpisanie umowy na termomodernizację - fot. Maria Olszowska

      Starosta nowosądecki Marek Pławiak i wicestarosta Antoni Koszyk podpisali dzisiaj z wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego Stanisławem Sorysem umowy na dofinansowanie projektu „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej Powiatu Nowosądeckiego”.