Zakończenie XX Jubileuszowego Jesiennego Festiwalu Teatralnego
Spektaklem Yukio Mishimy „Madame de Sade” w wykonaniu aktorów Teatru Narodowego w Warszawie zakończył się jubileuszowy XX Jesienny Festiwal Teatralny w Nowym Sączu.
Spektaklem Yukio Mishimy „Madame de Sade” w wykonaniu aktorów Teatru Narodowego w Warszawie zakończył się jubileuszowy XX Jesienny Festiwal Teatralny w Nowym Sączu.
W niedzielne popołudnie na sądeckim Rynku odbył się plenerowy spektakl „Kuglarze”, w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie z Katowic, którym zainaugurowano jubileuszowy XX Jesienny Festiwal Teatralny w Nowym Sączu.
W najbliższa niedzielę w Nowym Sączu rozpoczyna się Jubileuszowy XX Jesienny Festiwal Teatralny.