Przejdź do treści

Brutalne pobicie

Sprawcy pobicia w rękach Policji

    Radiowóz z włączonymi światłami -fot. KMP Nowy Sącz

    Sadeccy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Sądecczyzny, którzy pobili przypadkowego 31-latka. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Dodatkowo jeden z nich odpowie za uszkodzenie mienia.