Sprawcy pobicia w rękach Policji
Sadeccy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Sądecczyzny, którzy pobili przypadkowego 31-latka. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Dodatkowo jeden z nich odpowie za uszkodzenie mienia.
Sadeccy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Sądecczyzny, którzy pobili przypadkowego 31-latka. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Dodatkowo jeden z nich odpowie za uszkodzenie mienia.
Brutalnie kopali i uderzali pięściami mężczyznę stojącego nieopodal kościoła w Starym Sączu, a następnie pobili przy użyciu kastetu świadka, który ruszył pokrzywdzonemu na pomoc. Trzej groźni napastnicy zostali zatrzymani w wyniku pracy operacyjnej przez policjantów z Komisariatu Policji w Starym Sączu, a wczoraj trafili za kraty.