Przejdź do treści


Sztaba i Niemen w nowym teledysku rapera Arkadio

„POCIECHszyciel” to trzeci klip promujący album pt. „NaCZYNIE” duetu Arkadio&Miczu. W utworze możemy usłyszeć wokalistkę Natalię Niemen i aranżację orkiestrową przygotowaną przez Adama Sztabę. Na albumie, który ma dzisiaj swoją premierę pojawiają się kolejne gwiazdy: Grzegorz Turnau, Łukasz Golec i Litza (Luxtorpeda).

„NaCZYNIE” to projekt rapera Arkadio i producenta muzycznego oraz wokalisty Micza. Jest to muzyczna opowieść, której głównymi bohaterami są uczynki miłosierdzia względem Duszy. Album jest wypełniony ciekawymi gośćmi z różnych gatunków muzycznych. W pierwszym singlu pojawił się Litza z zespołu Luxtorpeda. Kolejny teledysk to wyjątkowa kolaboracja z Grzegorzem Turnauem, który pomógł przygotować raperowi nową wersję swojego przeboju pt. „Cichosza”. Nie jest przypadkiem, że trzeci singiel pojawia się w dniu premiery albumu. – Ten utwór jest najbardziej osobistym na albumie i był dla mnie inspiracją przy pisaniu kolejnych piosenek – podsumowuje Arkadio. W teledysku do utworu wykorzystano ujęcia zarejestrowane podczas koncertu “Młodość – Projekt Życia”, który odbył się w lipcu w Tauron Arenie Kraków.

Album ukazał się nakładem nowej wytwórni RTCK Muzyka i został objęty patronatem Światowych Dni Młodzieży oraz TVP1.

Arkadiusz”ARKADIO”Zbozień – Pomysłodawca idei „Rób to co kochasz”, autor 6 płyt i książki. Jego program szkoleniowo – rekolekcyjny polecany przez bp Grzegorza Rysia poznały już dziesiątki tysięcy ludzi w Polsce i za granicą. Z wykształcenia – dziennikarz, filozof i coach, z pasji – raper, z wyboru – szczęśliwy mąż i ojciec.

Michał”MICZU”Ziomek – Producent muzyczny, aranżer, kompozytor, wokalista. Przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął w 2015 roku. Produkcji muzycznej uczy się bazując na swoim doświadczeniu i wyczuciu. Jego twórczość obraca się w klimatach hip-hopu, trapu, czy reggaetonu, z którymi eksperymentuje dodając nutę jazzu, funku czy clubbingu. Jest w trakcie produkcji swojego pierwszego albumu.

Opracowanie MW