Przejdź do treści


Strony internetowe

Strony internetowe Nowy Sącz

Nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe to w dzisiejszych czasach niezbędne rozwiązanie dla każdej firmy. To nie tylko doskonała wizytówka, ale także sposób na zdobywanie nowych klientów.

Fundamentalną kwestią przy projektowaniu przyjaznych użytkownikowi  stron internetowych jest przejrzysta i intuicyjna grafika zapewniająca równie dobrą prezentację treści na monitorze komputera co na ekranie smartfona lub tabletu. Bardzo istotna jest także intuicyjna nawigacja gwarantująca sprawne odnajdywanie informacji. Z kolei zabezpieczenie stron internetowych przy użyciu odpowiednich rozwiązań to ochrona przed próbami wyłudzenia danych oraz identyfikacja i blokowanie złośliwego ruchu zapewniające ich prawidłowe i szybkie działanie.

responsywne strony internetowe

Często bywa tak, że pierwszy kontakt potencjalnego klienta z ofertą firmy odbywa się za pośrednictwem strony internetowej. Dlatego oprócz czytelnego prezentowania najistotniejszych treści, strona internetowa powinna również umożliwiać łatwą komunikację i maksymalnie usprawniać proces szybkiego odpowiadania na ewentualne pytania użytkowników dotyczące prezentowanej oferty.

Social media

Według badań przeprowadzonych w 2021roku statystyczny Polak (w wieku 16-64 lat) spędza w mediach społecznościowych około 2h na dobę. Dlatego kolejnym elementem, który z całą pewnością należy wziąć pod uwagę podczas projektowania stron internetowych jest ich integracja z profilami w mediach społecznościowych. Takie rozwiązanie usprawnia komunikację między firmą a potencjalnym klientem i znacząco podnosi rozpoznawalność marki.

Nowoczesne strony internetowe muszą być również we właściwy sposób zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Przyjazne adresy URL, odpowiednie metadane, nagłówki, właściwy profil linków kierujących i co równie ważne unikalna, merytorycznie przygotowana treść to klucz do sukcesu.

Artykuł sponsorowany przez firmę MACPROM z Nowego Sącza oferującą projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych oraz inne formy reklamy w sieci.

MACPROM

www.macprom.pl

tel. +48 696 87 00 33

e-mail. kontakt@macprom.pl