Przejdź do treści

SPOTLIGHT: Rzucamy światło na młodych zdolnych! Zgłoś się do nas już dziś!

Spotlight baner

Śpiewasz solo lub grasz na instrumencie? Masz własny zespół i chciałbyś zaprezentować się innym? A może zwyczajnie znasz kogoś, kim warto się pochwalić? STOWARZYSZENIE „DLA MIASTA” jest zawsze otwarte na utalentowane osoby, dlatego wychodzimy wam na przeciw i ruszamy z nową akcją SPOTLIGHT! Chcemy stworzyć dla was miejsce, w którym każdy będzie mógł pokazać swoją twórczość muzyczną – nowe kawałki, wideoklipy, EP-ki, albumy, koncertówki i wiele więcej. A to tylko przedsmak tego, co mamy wam do zaoferowania. Zatem jeśli masz nie mniej niż 16 lat i kochasz muzykę, to być może jesteś osobą, której szukamy! Zainteresowany?

Chcesz żebyśmy napisali o Tobie? Na adres spotlight@vp.pl wyślij swoje zdjęcie/zdjęcia oraz piosenki/teledyski, jakie posiadasz w sieci. Nie zapomnij dopisać kilka słów o sobie i swojej twórczości.

Posiadasz własny zespół i chcesz go zaprezentować innym? Na adres spotlight@vp.pl wyślij zdjęcie/zdjęcia całego zespołu, wasze utwory lub teledyski, które już posiadacie. Pamiętaj, aby napisać trochę o waszym zespole – napisz także historię jego powstania.

Masz gotowy album i chcesz, aby dowiedziało się o nim więcej osób? Wyślij nam płytę do recenzji. Napisz w mailu wszystkie niezbędne informacje: kiedy premiera, kto jest wydawcą, kto dystrybutorem oraz info o zespole i płycie. Nie zapomnij dosłać okładki i zdjęć. Na wszystkie informacje czekamy pod adresem spotlight@vp.pl.

Twórzcie muzykę! A my zajmiemy się jej promocją! I pamiętajcie…

„Jeżeli uważcie, że coś jest czymś więcej niż jest w rzeczywistości, wtedy to staje się czymś więcej niż jest w rzeczywistości” – Paul Stanley, KISS

Tekst popełnił i z inicjatywą akcji SPOTLIGHT wyszedł BARTOSZ SZAREK.

*Uwaga! SPOTLIGHT nie kieruje się kolejnością zgłoszeń i zastrzega sobie prawo ich selekcji. Wszelkie zapytania i wątpliwości prosimy kierować na adres mailowy spotlight@vp.pl.