Przejdź do treści


Spotkanie Komendanta KMP w Nowym Sączu z samorządowcami

Spotkanie Komendanta KMP w Nowym Sączu z samorządowcami

1 września wójt gminy Grybów – Piotr Krok, wójt gminy Korzenna – Leszek Skowron oraz burmistrz miasta Grybów – Paweł Fyda, spotkali się z mł. insp. Jarosławem Tokarczykiem – Komendantem Miejskim Policji w Nowym Sączu, by podziękować mu za dobrą współpracę z samorządem oraz codzienną służbę sądeckich policjantów, którzy troszczą się o bezpieczeństwo mieszkańców regionu.

Okazją do spotkania w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej było tegoroczne Święto Policji. Samorządowcy podziękowali Komendantowi Miejskiemu Policji oraz Komendantowi Komisariatu Policji w Grybowie, za wzorową współpracę i podejmowanie wielu inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Na ręce mł. insp. Jarosława Tokarczyka oraz podinsp. Dariusza Kotali przekazali podziękowania i wyrazy uznania dla funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Grybowie i Posterunku Policji w Korzennej za ich dobrą służbę, profesjonalizm i oddanie ludziom.

Podczas spotkania, wójtowie Piotr Krok i Leszek Skowron oraz burmistrz Paweł Fyda, wręczyli nagrody policjantom z Komisariatu Policji w Grybowie, którzy wyróżniają się w codziennej służbie.

Komendant Miejski Policji podziękował samorządowcom za ich przychylność, owocną współpracę oraz finansowe wsparcie w zakresie zakupu samochodu służbowego.

W trakcie spotkania omówiono i krótko podsumowano działania „Bezpieczne Wakacje 2017”, podejmowane przez policjantów na terenie gmin i miasta, które są obsługiwane przez Komisariat Policji w Grybowie.

źródło: KMP Nowy Sącz