Przejdź do treści


Spotkanie grupy BNI Sandecja zrzeszającej sądeckich przedsiębiorców

Spotkanie grupy BNI Sandecja zrzeszającej sądeckich przedsiębiorców

We wczorajszym spotkaniu grupy BNI Sandecja, które odbyło się w Hotelu Ibis, więzło udział blisko 200 sądeckich przedsiębiorców i przedstawiciele lokalnych władz, zastępca prezydenta Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż i dyrektor Wydziału Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych Alina Marek.

Celem Grupy BNI Sandecja jest wymiana informacji o rzetelnych firmach z różnych branż oraz polecanie swoich usług i produktów wśród innych przedsiębiorców.

Podczas swojego przemawiania w Hotelu Ibis wiceprezydent Jerzy Gwiżdż powiedział między innymi: – Z satysfakcją stwierdzam, że dzisiejsze spotkanie, pomimo wczesnej pory, cieszy się tak dużą frekwencją i bierze w nim udział tak dużo młodych przedsiębiorców. To dobry znak na przyszłość. Państwa sukcesy, sukcesy sądeckich przedsiębiorców skutkują także sukcesem miasta. Im więcej zarobicie, tym miasto będzie bogatsze, będzie się lepiej rozwijać. Państwa powodzenie w biznesie wpływa na lepsze życie nas wszystkich. Mając tego świadomość miasto jest i będzie przyjazne przedsiębiorcom i przedsiębiorczości.

– Cieszę się z tego nowego zrzeszenia biznesmenów, które przez władze miasta będzie traktowane jako poważny partner – mówił wiceprezydent. – Rodzi się grupa BNI Sandecja. Tak więc w Nowym Sączu mamy dwie Sandecje w ekstraklasie. Jedną piłkarską i drugą biznesową, bo przecież sądecki biznes jest w ekstraklasie polskiej przedsiębiorczości. Gratuluję osiągnięć i życzę dobrej współpracy. Chociaż motorem napędowym biznesu jest konkurencja, to nie jest to sprzeczne ze współdziałaniem przedsiębiorców dla osiągnięcia lepszych wyników. Pozostaję do Państwa dyspozycji i proszę liczyć na to, że jak dotychczas będziemy rekomendować w ramach naszych możliwości, sądeckie firmy, bo rekomendacji są godne – zakończył Jerzy Gwiżdż.

/źródło: www.nowysacz.pl/