W piątek na stadionie przy ulicy Kilińskiego Sandecja Nowy Sącz przegrała z Arką Grynia 0 do 1. Mecz rozgrywany był przy komplecie publiczności, w czasie meczu kibice Sandecji odpalili czerwone race.
Sandecja Nowy Sącz przegrała z Arką Grynia 0 do 1
Przeczytaj także
Nowy Sącz ponownie powalczy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski
Nowy Sącz po raz siódmy przystępuje do ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Tegoroczna akcja rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca miesiąca.
Nowy Sącz. Rusza nabór do programu „Już pływam” na wakacje 2026
Miasto Nowy Sącz ponownie przystępuje do realizacji projektu „Już pływam”, organizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach zadania dotyczącego zagospodarowania czasu wolnego dzieci i młodzieży. Program…
Nowy Sącz nagradza sportowe legendy. Tarcze herbowe dla KS Start i Klaudii Zwolińskiej
Podczas XXXV sesji Rady Miasta Nowego Sącza, która odbyła się we wtorek 28 kwietnia, wręczono prestiżowe Tarcze Herbowe „Zasłużony dla Miasta Nowego Sącza”. Wyróżnienia trafiły…