Sala Weselna GRÓD – Idealne miejsce na wesele

Opublikowano 25 kwietnia 2017 przez
Sala Weselna GRÓD – Idealne miejsce na wesele

Sala Weselna GRÓD z Podegrodzia to idealne miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego i nie tylko.
W ofercie oprócz kompleksowego przygotowywania wesel wraz z poprawinami znajduje się również między innymi organizacja komunii, chrzcin, imienin, balów maturalnych, a także imprez firmowych takich jak bankiety, konferencje i szkolenia.
Lokal posiada dwie klimatyzowane sale bankietowe o łącznej powierzchni ponad 400 m2, mogące pomieścić w sumie do 220 osób. Dom Weselny GRÓD posiada także 50 miejsc noclegowych, dostępne są pokoje 2, 3 oraz 5 osobowe wyposażone w klimatyzacje, łazienkę, TV oraz dostęp do Internetu.
Menu weselne ustalane jest z klientem według jego upodobań, w ofercie znajdują się między innymi stół wiejski i pieczony prosiak. Podczas organizowania przyjęć weselnych brane są pod uwagę wszelkiego rodzaju propozycje zarówno te kulinarne jak i organizacyjne.
Ponadto Dom Weselny GRÓD obejmuje dekorowanie sali weselnej świeżymi kwiatami, samochód dla Państwa Młodych i śniadanie dla gości weselnych w formie stołu szwedzkiego. Kompletna oferta Sali Weselnej GRÓD dostępna jest na stronie internetowej: weselagrod.pl.

Sala Weselna GRÓD
Podegrodzie 210 A
33-386 Podegrodzie
Tel. +48 516 960 607
e-mail: biuro@weselagrod.pl
www.domweselnynowysacz.pl