Przejdź do treści


Sądecka oferta turystyczna na targach World Travel Show w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo

Sądecka oferta turystyczna na targach World Travel Show

Sądeckie zaprezentowało swoją ofertę turystyczną na targach turystycznych World Travel Show w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. W tym roku odbyła się druga edycja targów.

– Odwiedzający halę targową i sądeckie stoisko zapoznawali się z największymi atrakcjami naszego regionu oraz ofertą obiektów noclegowych o zróżnicowanym standardzie – mówi Ewa Mrózek z Biura Promocji Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. – Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się oferta narciarska i pobyty świąteczno-sylwestrowe. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy między innymi nowe publikacje promocyjne.

Tradycyjnym punktem programu był konkurs wiedzy o ziemi sądeckiej. Hotel IBIS STYLES w Nowym Sączu i Sanatorium Uzdrowiskowe LIMBA w Piwnicznej-Zdroju ufundowały vouchery pobytowe – główne nagrody w konkursach. Dodatkową atrakcją dla osoby, która wygrała voucher w Hotelu IBIS STYLES było zaproszenie na kawę i ciacho do KARCZMY w MIASTECZKU GALICYJSKIM w Nowym Sączu.

Jak zwykle, ogromną popularnością cieszyły się serwowane na stoisku jabłka, naturalne miody z SĄDECKIEGO BARTNIKA ze Stróż i PASIEKI BARĆ z Kamiannej oraz wody mineralne z Uzdrowiska Krynica-Żegiestów, Rozlewni Wód Mineralnych – Muszyna Cechini i Spółdzielni Pracy Piwniczanka.

Sądeckie stoisko reprezentowali: Ewa Mrózek i Jakub Gondek – pracownicy Biura Promocji Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu oraz przedstawiciele sądeckiej i gorlickiej branży turystycznej: Daniel Lisak z Krynickiej Organizacji Turystycznej, Agnieszka Chabior z Centrum Informacji Turystycznej w Krynicy-Zdroju, Anna Michalik z Urzędu Miejskiego w Krynicy-Zdroju, Anna Tomala – dyrektor Ośrodka Sanatoryjno-Wczasowego HAJDUCZEK z Krynicy-Zdroju, Andrzej Pałyska – właściciel hotelu WYSOKA w Krynicy-Zdroju, Dominika Kloze z Uzdrowiska Krynica-Żegiestów, Barbara Fiedor i Dariusz Żytkowicz z Sanatorium Uzdrowiskowego LIMBA w Piwnicznej-Zdroju, Sylwia Kulig-Waligóra z Sanatorium WIKTOR CECHINI MEDICAL&SPA z Żegiestowa, Czesława Adamik z Gospodarstwa Pasiecznego SĄDECKI BARTNIK w Stróżach, Bożena Korbelak z Ośrodka Wczasowo-Leczniczego w Wapiennem.

/(em) Fot. Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu