Przejdź do treści


Przygotowania do 27. Finału WiOŚP w Nowym Sączu – Trwa rejestracja wolontariuszy

Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Sączu, który odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Sztab został zarejestrowany w nowosądeckim Ratuszu. Podczas 26. Finału WOŚP w Nowym Sączu, udało się zebrać ponad 105 tysięcy złotych.
– Sztabowcy prowadzą rozmowy z artystami, sponsorami, dopracowywane są szczegóły samego dnia Finału, jak też imprez towarzyszących. Jeśli pominęliśmy kogoś w swych rozmowach i planach organizacji nowosądeckiego Finału WOŚP, to jest to efekt niezamierzony i zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą się przyczynić do tego, aby nasza, nowosądecka orkiestra grała najgłośniej na świecie – mówi szefowa sztabu Magdalena Furmanek-Kopiec i dodaje: – Zachęcamy również różne podmioty, na przykład szkoły, restauracje czy sklepy, do założenia skarbonek stacjonarnych u siebie, do których można zbierać pieniądze od 15 grudnia do 13 stycznia 2019 roku. Aby uzyskać skarbonkę stacjonarną, należy kontaktować się ze sztabem.
Aktualnie trwa rekrutacja wolontariuszy. Sztab WOŚP Nowy Sącz dysponuje tylko 100 miejscami, dlatego decyduje kolejność zgłoszenia.
– Zapraszamy wszystkich chętnych do rejestracji elektronicznej. Zgłoszenia można przesyłać za pomocą strony: iwolontariusz.wosp.org.pl Należy pamiętać, że osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza na podanej stronie – mówi Magdalena Furmanek-Kopiec.
Osoby chcące zaangażować się w organizowanie 27. Finału WiOŚP w Nowym Sączu zachęcamy do kontaktu:
wospnowysacz@gmail.com
fb: wospnowysacz
tel.: 604 621 222 lub 531 135 932