Przejdź do treści


Przedsiębiorcy z Wejherowa na Sądecczyźnie

Na Sądecczyźnie gości z rewizytą delegacja Powiatu Wejherowskiego na czele ze starostą Gabrielą Lisius. Dzisiaj odbyło się spotkanie z władzami Powiatu Nowosądeckiego.

– Witam na Ziemi Sądeckiej – mówił podczas spotkania starosta nowosądecki Marek Pławiak. – Cieszę się, że nasza współpraca się rozwija. Tym razem gościmy przedsiębiorców z Powiatu Wejherowskiego, którzy spotkają się z szefami firm z naszego terenu. Nie jest wykluczone, że zaowocuje to dobrą współpracą i wymianą doświadczeń.

W skład delegacji wchodzą: starosta wejherowski Gabriela Lisius, członek Zarządu Kazimierz Bistroń, Robert Lorbiecki – dyrektor Zarządu Drogowego dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie, Dariusz Hebel, a także przedsiębiorcy: Agnieszka Kamińska, Tadeusz Kij, Robert Pstrągowski, Dariusz Schmidtke, Katarzyna Szalewska.

Członkowie delegacji zwiedzili m.in. Krynicę-Zdrój, sanatoria, dolinę Popradu, zaporę i elektrownię wodną Rożnów, Tropie i Zakład Aktywności Zawodowej w Nawojowej. Goście wezmą także udział w dzisiejszej Gali Przedsiębiorczości zorganizowanej przez Powiatowy Urząd Pracy.

/(olsz)
/Fot. Maria Olszowska