Przejdź do treści


PRZEDSIĘBIORCA 2017 – MÓJ SPOSÓB NA BIZNES

fot. Urząd Miasta Nowego Sącza

Rusza kolejna edycja konkursu pod nazwą PRZEDSIĘBIORCA 2017 – MÓJ SPOSÓB NA BIZNES. W konkursie mogą uczestniczyć przedsiębiorcy prowadzących działalność gospodarczą na terenie miasta Nowego Sącza przez okres minimum 12 miesięcy, z wyłączeniem spółek komunalnych miasta.

Tradycyjne konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: Sądecki Przedsiębiorca Roku i Debiut w biznesie. W kategorii Debiut w biznesie mogą brać udział przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą przez okres nie dłuższy niż 3 lata. Termin zgłoszeń upływa 9 października bieżącego roku.

Zwycięzcy konkursu w każdej kategorii otrzymają okolicznościowe statuetki przyznane przez prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie do Sądeckiego Urzędu Pracy (osobiście lub listem poleconym) kompletnie wypełnionego Formularza Zgłoszeniowego wraz z załącznikami w terminie do 9 października 2017 r.

Regulamin konkursu
Formularze zgłoszeniowe wraz z załącznikami

Ubiegłorocznym laureatem konkursu w kategorii Sądecki Przedsiębiorca Roku została firma MEDIKOR III Sp. z o.o. natomiast w kategorii Debiut w biznesie zwyciężyła firma MARKA Marioli Kardacz

źródło: www.sup.nowysacz.pl/