Przejdź do treści


Pracowite, niedziele popołudnie Sądeckich strażaków

źródło: KM PSP w Nowym Sączu

Wczoraj (31 lipca) sądeccy Strażacy brali udział w usuwaniu skutków wielu zdarzeń, szczególnie drogowych.

Kilkanaście minut po godzinie czternastej Strażacy zostali wezwani do wypadku na ulicy Zygmuntowskiej w Nowym Sączu, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. Jedna osoba dorosła oraz jedno dziecko zostało poszkodowane i zabrane do szpitala.

Po godzinie piętnastej odebrano zgłoszenia o dwóch wypadkach jednocześnie w Tęgoborzy i Wielogłowach. W Tęgoborzy zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden samochód wpadł do rowu, w wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Natomiast w Wielogłowach zderzyły się trzy samochody osobowe, dwie osoby zostały poszkodowane.

Po godzinie szesnastej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i motocykla w Witowicach Dolnych. Dwie osoby zostały poszkodowane. Droga krajowa była zablokowana. W tym czasie na ulicy Tarnowskiej w Nowym Sączu usuwano pozostałości po kolizji drogowej.

Po godzinie szesnastej w Krynicy Zdroju strażacy usuwali powalone drzewo z drogi, które przed upadkiem na drogę zerwało linie energetyczne.

Kilka minut przed godziną siedemnastą w Piwnicznej Zdroju strażacy usuwali dwa powalone drzewa z drogi, które zablokowały dojazd do czterech posesji.

Kilkanaście minut po godzinie siedemnastej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w Nowym Sączu na ulicy Nawojowskiej. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane.

źródło: KM PSP w Nowym Sączu