Przejdź do treści


Pożyczki na termomodernizację budynków jednorodzinnych

Program JAWOR – źródło: www.wfos.krakow.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie: Z dniem 5 września 2016 r. rusza nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego “Jawor” Poprawa efektywności energetycznej – termomodernizacja budynków jednorodzinnych o powierzchni docieplanej poniżej 600 m2.

W celu złożenia wniosku o pożyczkę należy dokonać rejestracji w Portalu Beneficjenta, pod adresem: http://www.wfos.krakow.pl/portalbeneficjenta/register_of
Formularz wniosku o pożyczkę wraz z załącznikami jest dostępny dla zarejestrowanych użytkowników (po rejestracji i aktywacji konta na Portalu Beneficjenta w zakładce Program Jawor).

Zakres prac może obejmować: ocieplenie ścian budynków, ocieplenie dachów, stropodachów, stropów nad ostatnią kondygnacją, ocieplenie ścian piwnic, stropów piwnic, wymiana okien, drzwi zewnętrznych.

Wszelkich informacji w zakresie Programu „Jawor” udzielają:

  • Marcin Madej – tel. 785 855 941
  • Izabela Radziszewska – tel. 785 855 947
  • Renata Czerw – tel. 785 851 769
  • Joanna Dominiak – Paradowska – tel. 785 855 920
  • Doradca Energetyczny: Paweł Korczak – tel. 785 855 524

Informacje szczegółowe znajdują się na stronie: http://www.wfos.krakow.pl/jawor.

W dniu 9 września w siedzibie Urzędu Miasta Nowego Sącza (Rynek 1), w godzinach od 16 do 18, odbędzie się spotkanie, podczas którego Paweł Korczak, doradca energetyczny, będzie udzielał informacji na temat programu. Spotkanie będzie miało charakter informacyjny i nie obejmuje wypełniania, korekty wniosków oraz załączników, sprawdzania kompletności dokumentów aplikacyjnych.

źródło: www.nowysacz.pl