Przejdź do treści


Powiat sprzedaje swoje nieruchomości

Powiat sprzedaje swoje nieruchomości - fot. Maria Olszowska

Dwa budynki w bardzo atrakcyjnej lokalizacji i kilka działek przy jednej z głównych dróg w Krynicy-Zdroju – to nieruchomości, które wystawił właśnie do sprzedaży Powiat Nowosądecki.

Jedną z nich jest budynek Liceum Ogólnokształcącego w Grybowie, znajdujący się w samym centrum miasta. Trzy kondygnacje i ponad 1300 m² powierzchni użytkowej stwarzają całkiem duże pole do popisu i dają możliwość różnego wykorzystania obiektu przez przyszłego właściciela.

– Drugi budynek to obiekt, w którym mieścił się kiedyś Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu – mówi starosta nowosądecki Marek Pławiak. – Jest położony w ścisłym centrum miasta, w bardzo dogodnej lokalizacji.

Budynek znajduje się przy ul. Daszyńskiego 18. Został wybudowany w 1854 r. Ma powierzchnię użytkową 312 m². Sprzedawany jest z udziałem w działce stanowiącej dojazd. Zainteresowani powinni wpłacić wadium do 9 października 2017 r. Termin przetargu wyznaczono na 13 października 2017 r.

– Sprzedajemy również atrakcyjne działki budowlane w Krynicy – Zdroju – dodaje wicestarosta Antoni Koszyk. – Ich cena została obniżona, więc chętnych nie powinno brakować. Działki są położone niedaleko zbiegu ulic Czarny Potok i Kraszewskiego, około dwa kilometry od centrum miasta. To dobra inwestycja we wciąż rozwijającej się Krynicy.

Każda z działek jest sprzedawana z udziałem w drodze wewnętrznej. Procedura drugiego przetargu jest w trakcie. Dotychczasowa cena wywoławcza będzie obniżona.
Szczegóły na stronie http://www.bip.powiat.nowy-sacz.pl/przetargi/ lub pod numerem telefonu 18 41 41 856 i 18 41 41 857.

/źródło: (olsz) Powiat Nowosądecki