Przejdź do treści


Policja poszukuje świadków sobotniego wypadku w Trzetrzewinie

Wypadek w Trzetrzewinie - fot. KMPSP Nowy Sącz

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 18 sierpnia 2018 roku ok. godz. 17.30 na drodze krajowej nr 28 w m. Trzetrzewina.

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Renualt wykonując manewr skrętu w lewo z drogi krajowej zdarzył się z kierującemu motocyklem Yamaha, jadącemu na wprost od strony Limanowej w kierunku Nowego Sącza. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierujący motocyklem.
Każda dodatkowa informacja pozwoli ustalić dokładny przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku, dlatego policjanci zwracają się do osób, które mogły widzieć przebieg tego zdarzenia, a w szczególności kierujących samochodami, którzy jechali za samochodem marki Renualt oraz osoby, które udzielały pomocy bezpośrednio po zdarzeniu.
Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakiekolwiek informacje, prosimy o kontakt
z policjantem prowadzącym sprawę, pod numerem telefonu: (18) 442 42 64 lub z sekretariatem Wydziału Kryminalnego sądeckiej komendy: (18) 442 42 51 bądź też z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997.
źródło: KMP Nowy Sącz / fot. KMPSP