Przejdź do treści


Poszukiwanie sprawcy napadu na sklep jubilerski w Nowym Sączu – Policja udostępniła nagranie z monitoringu

źródło: Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu prowadzą czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie mężczyzny, który 25 sierpnia około godziny 17.25 wtargnął do jednego z punktów jubilerskich w Nowym Sączu, a następnie grożąc pracownicy przedmiotem przypominającym broń palną, dokonał kradzieży biżuterii.

W związku z tym zdarzeniem, policjanci prowadzą zakrojone na szeroką skalę czynności operacyjne i dochodzeniowe. W toku przeprowadzonych działań zabezpieczono m.in. wizerunek mężczyzny, który mógł mieć związek ze zdarzeniem.

Nagranie z monitoringu:

Poszukiwany to mężczyzna w wieku około 35-36 lat, wzrostu 175 -185 cm, dobrze zbudowany, jasna cera, jasne oczy.

W chwili zdarzenia ubrany był w niebiesko-białą koszulę w kratkę, w krótkie spodnie do kolan, na głowie miał biały/jasny kaszkiet mocno nasunięty na czoło.
Cechy charakterystyczne: tatuaż na nodze-przedstawiający trupią czaszkę, tatuaż na przedramieniu ręki.

Mężczyzna jest nadal poszukiwany, w związku z tym policjanci apelują do osób, które rozpoznają go na fotografii, posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości lub posiadają inne istotne informacje w tej sprawie, o kontakt z Komenda Miejską Policji w Nowym Sączu pod numerami telefonu:

  • 18 442 45 05
  • 535 696 959

lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość.

źródło: Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu