Przejdź do treści


Poszukiwania 43-latka zakończone sukcesem

fot. Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu

Wczoraj (3 lipca) ok. godziny 10.30 grybowscy policjanci otrzymali zawiadomienie o zaginięciu 43-letniego mieszkańca powiatu nowosądeckiego, który wyszedł z domu i przez kilka godzin nie nawiązał kontaktu z rodziną. Dzięki szybkim i profesjonalnym działaniom Policji oraz innych służb ratunkowych, mężczyzna został odnaleziony.
3 lipca policjanci otrzymali zawiadomienie o zaginięciu 43-letniego mieszkańca powiatu nowosądeckiego. Funkcjonariusze ustalili, że nagle opuścił on miejsce swojego zamieszkania i udał się w nieznanym kierunku.
Przez kilka godzin policjanci z psem tropiącym, grupa dochodzeniowo-śledcza z Komisariatu Policji w Grybowie, strażacy z PSP Nowy Sącz oraz ochotniczych straży pożarnych z terenu Gminy Korzenna oraz grupa poszukiwawcza GOPR z Krynicy-Zdroju, prowadzili na terenie gminy Korzenna intensywne poszukiwania, zwłaszcza w masywach leśnych. Zlokalizowanie mężczyzny było utrudnione ze względu na fakt, iż zaginiony nie posiadał przy sobie telefonu komórkowego.
Kilkanaście minut przed godziną 14.00, mężczyzna został odnaleziony w masywie leśnym nieopodal miejsca zamieszkania. Nie miał żadnych obrażeń ciała i został przekazany rodzinie, a następnie zabrany karetką pogotowia do szpitala.

/KMP Nowy Sącz