Przejdź do treści


Ponowny apel Policji do świadków wypadku na Obwodnicy Północnej w Nowym Sączu

Zderzenie trzech samochodów osobowych na Obwodnicy Północnej - Fot. KM PSP Nowy Sącz

Komenda Miejska Policji prowadzi postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 20 maja 2017 roku ok. godziny 14.05 na Obwodnicy Północnej drogi krajowej nr 28 w rejonie mostu na rzece Dunajec. Policjanci ponownie zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

We wskazanym czasie samochód marki Opel zderzył się z pojazdem marki Honda. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka opla. Każda dodatkowa informacja pozwoli ustalić dokładny przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku, dlatego policjanci ponownie zwracają się do osób, które mogły widzieć przebieg tego zdarzenia, a w szczególności do kierującego najprawdopodobniej volkswagenem golfem III, koloru ciemnego. Pojazd ten w chwili zdarzenia miał poruszać się drogą krajową, a kierujący nim mógł być świadkiem wypadku.

Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakieś informacje, prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę (18) 442 42 57, sekretariatem Wydziału Kryminalnego sądeckiej komendy: (18) 442 42 51 bądź też z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997.

źródło: KMP Nowy Sącz