Przejdź do treści


Polityka prywatności

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Maciej Berowski PRZEDSIĘBIORSTWO „MACPROM” z siedzibą przy ul. Profesora Henryka Świdzińskiego 1/A212, 33-380 Krynica Zdrój
 2. Kontakt z administratorem danych osobowych – kontakt@nowy-sacz.info
 3. W przypadku poczty e-mail  Panią/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i inne działanie, którego będzie dotyczyć przesłana wiadomość – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. W przypadku rejestracji na stronie portalu Nowy Sącz Info w celu  publikacji Wpisu dotyczącego prowadzonej przez Panią/Pana działalności gospodarczej, dane osobowe przetwarzane będą w celu publikacji wpisu – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 5. W przypadku materiałów prasowych opublikowanych na stronach portalu Nowy Sącz Info, podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi Ustawa z dnia 26 stycznia 1984 r. Prawo prasowe.
 6. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług. np.
  – nasi pracownicy i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby móc wykonywać nasze zobowiązania;
  – podmioty przetwarzające dane w naszym imieniu (zajmujące się obsługą naszych systemów teleinformatycznych, udostępniające nam narzędzia teleinformatyczne, świadczące nam pomoc prawną i rachunkową);
  – inni administratorzy danych przetwarzającym dane we własnym imieniu ( np. podmioty prowadzące działalność pocztową lub kurierską, podmioty nabywające wierzytelności, podmioty prowadzące działalność płatniczą);
  – organy państwowe np. sądy, prokuratura, organy podatkowe;
  – na naszej stronie zaimplementowano kod Google Analitycs służący do śledzenia aktywności użytkowników w celu gromadzenia danych statystycznych dotyczących liczby wyświetleń poszczególnych podstron oraz zachowania użytkowników na naszej stronie;
  – Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam w naszym serwisie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj, w tym samym miejscu dowiesz się jak możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań.
  – Artykuły na naszej stronie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.
  Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie. Więcej informacji na temat plików cookies wykorzystywanych na naszej stornie znajdziesz tutaj.
 7. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat.
 8. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 9. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.