Przejdź do treści


Policjanci z Komisariatu w Nawojowej mają nowy nieoznakowany radiowóz

Nowy radiowóz przed budynkiem komendy

Policjanci z Komisariatu w Nawojowej mają nowy nieoznakowany radiowóz to czarna Toyota Corolla. Jego zakup sfinansowały władze Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu oraz gmin Nawojowa, Łabowa i Kamionka Wielka.

We wtorek 24 stycznia przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu dla policjantów z Nawojowej. W spotkaniu wziął udział insp. dr Krzysztof Dymura – Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, Marek Kwiatkowski – Starosta Nowosądecki, Marta Słaby – Wójt Gminy Łabowa, dr inż. Stanisław Kiełbasa – Wójt Gminy Nawojowa, Andrzej Stanek – Wójt Gminy Kamionka Wielka oraz asp. sztab. Marek Cieśla – Kierownik Posterunku Policji w Nawojowej.

– Po raz kolejny sądecka Policja może liczyć na Państwa zaangażowanie i wsparcie, dzięki któremu możemy jeszcze efektywniej dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i turystów przebywających na Sądecczyźnie. Bardzo cenię sobie naszą współpracę i liczę, że w dalszym ciągu będzie równie owocna – mówił Krzysztof Dymura Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, który przekazał samorządowcom okolicznościowe listy z podziękowaniami.