Przejdź do treści


Pijana kobieta na naczepie TIR-a jadącego po Autostradzie A4

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak z naczepy TIR-a z nowosądecką tablicą rejestracyjną, jadącego po Autostradzie A4 w okolicach zjazdu na Strzegom i Rawicz wystaje ręka kobiety. Kierowca nie miał pojęcia że ktoś znajduje się na naczepie. Tylko dzięki czujności kierowcy jadącego za TIR-em, który dostrzegł młodą kobietę na naczepie, niedoszło do tragedii.
23 sierpnia nagranie w sieci opublikował najprawdopodobniej jego autor – kierowca który dostrzegł że na naczepie jadącego przed nim TIR-a znajduje się kobieta i poinformował o tym jego kierowcę. Kierowca TIR-a najprawdopodobniej wysadził kobietę na poboczu, gdyż nagranie kończy się w momencie kiedy kierowca zatrzymuje ciężarówkę na pasie awaryjnym. Nam jednak udało się dowiedzieć że tego dnia policja otrzymała zgłoszenie o młodej kobiecie spacerującej środkiem autostrady A4, pomiędzy barierkami. Jak się okazało była to kompletnie pijana 23-letnia mieszkanka Świdnicy.
Ostrzegamy że na nagraniu słychać wiele wulgaryzmów, ale trudno się dziwić nerwom, jakie udzieliły się uczestnikom tego zdarzenia.

 
Co tu dużo mówić.. Szok co ludzie mają w głowach. Wczorajsza sytuacja na A4 okolice zjazdu Strzegom-Rawicz.
Nietypowa przejażdżka autostopowiczki
Opublikowany przez Paweł Matusiewicz Czwartek, 23 sierpnia 2018