Przejdź do treści


Pierwszy sklep TK MAXX w Nowym Sączu już otwarty!

TK Maxx Pierwszy sklep TK Maxx w Nowym Sączu otwarty!

W poniedziałek 15. marca 2021 sieć TK Maxx powiększyła się o swoją 47. lokalizację w Polsce! Najnowszy sklep TK Maxx został otwarty w Nowym Sączu w Galerii Trzy Korony przy ul. Lwowskiej 80.

TK Maxx to aż sześć działów: moda damska i męska, obuwie, akcesoria, w tym stylowe torebki czy kosmetyki, produkty dla dzieci i dla domu. Dzięki unikatowemu asortymentowi oraz regularnym dostawom, każda wizyta, to szansa na odkrycie jedynych w swoim rodzaju produktów znanych marek w cenach nawet do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. W dniu otwarcia Klienci, czekający na nadejście wiosny, najchętniej szukali ponadczasowych dodatków oraz ubrań z lekkich i przewiewnych tkanin, które idealnie sprawdzą się podczas cieplejszych dni. Miłośnicy wnętrz sięgali po balkonowe dekoracje, ogrodowe akcesoria i produkty w pastelowych kolorach, które idealnie odświeżą każdą przestrzeń po minionej zimie.

Od dawna czekałam na to otwarcie! I na pewno będę zaglądać do TK Maxx regularnie, bo są tu naprawdę fajne perełki w świetnych cenach. Dziś znalazłam piękny pastelowy płaszczyk dla mojej mamy, która szukała lekkiego okrycia wierzchniego na swoje codzienne spacery i prześliczne różowe sneakersy dla siebie. Jestem bardzo zadowolona! – powiedziała jedna z klientek.

O TK Maxx:

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji. TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl

/źródło: Senior Account Executive