Przejdź do treści


Piękna i Bestia – dodatkowy spektakl

Piękna i Bestia 6 czerwca MOK

W związku z dużym zainteresowaniem spektaklem “Piękna i Bestia”, Miejski Ośrodek Kultury zorganizował dodatkowy seans, którzy odbędzie się 6 czerwca o godz. 18.00.Bilety do kupienia na stronie: https://www.mok.nowysacz.pl/repertuar/piekna-i-bestia/

Bella mieszka w maleńkiej francuskiej wiosce, w której jest uznawana przez mieszkańców za dziwaczkę, bo cały czas nos trzyma w książkach.
Jej ojciec Maurycy, uciekając przed wilkami, trafia do opuszczonego zamku, gdzie za próbę kradzieży róży dla córki zostaje uwięziony przez straszną bestię.
Dziewczyna proponuje jej swoje życie w zamian za wolność ojca. Bella odkrywa, że zamek pełen jest ożywionych, zaczarowanych przedmiotów, takich jak: zegar, świecznik, wieszak czy miotełka. Wyjątkową troską i opieką obdarza ją Pani Imbryk, pomagając stać się Beli panią tego zamku. Także bestia pokazuje przed dziewczyną swoje łagodne oblicze i Bella zaczyna żywić do niej coraz cieplejsze uczucia.
Tymczasem Maurycy nie mogąc pogodzić się z decyzją córki, prosi o pomoc Gastona, który jest od dawna zakochany w Belli.
Co się wydarzy? Czy Bella odmieni bestię? Czy znajdzie piękno w odrażającej istocie?

Reżyseria: Ewa Janus

Występują: Emma Marciniak, Małgorzata Pogwizd, Dawid Baczyński, Szymon Uroda, Paweł Kaczor, Katarzyna Pogwizd, Jakub Rożkowicz, Wiktoria Obrzut, Mateusz Janur, Julia Surma, Aniela Gajdosz, Justyna Skowron, Krzysztof Janus, Martyna Obrzut, Adrianna Bochenek, Paulina Jabłońska, Dominika Wójcik, Amelia Obrzut, Natalia Obrzut, Kinga Kurcz

/źródło: MOK