Przejdź do treści


Otwarcie Salonu Agata w Nowym Sączu za nami!

Otwarcie Salonu Agata Meble w Nowym Sączu

Aż 16 tysięcy osób odwiedziło salon Agata w Nowym Sączu podczas wielkiego otwarcia, które odbyło się między 8 a 10 grudnia. Poza wyjątkową gazetką promocyjną, na odwiedzających czekało mnóstwo świątecznych atrakcji.

Salon Agata w Nowym Sączu, zlokalizowany przy ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 138, był długo wyczekiwaną inwestycją firmy w tym regionie. O ogromnym zainteresowaniu najlepiej świadczyła duża frekwencja podczas otwarcia. Przez trzy dni wydarzenie zgromadziło bowiem aż 16 tysięcy odwiedzających.

– Otwarcie nowego salonu jest dla nas zawsze dużym wydarzeniem. Cieszę się, że mieszkańcy Nowego Sącza i okolic odwiedzili nas tak licznie w miniony weekend i wspólnie mogliśmy spędzić ten czas w miłej, świątecznej atmosferze – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Salonów Agata.

Salon Agata Meble w Nowym Sączu

 

Z okazji otwarcia Klienci skorzystali z wyjątkowej oferty rabatowej i gazetki promocyjnej, dzięki której meble oraz akcesoria i dekoracje można było zakupić w promocyjnych cenach. Zakupom w nowym salonie towarzyszyła prawdziwie świąteczna atmosfera. Najmłodsi spotkali się ze Świętym Mikołajem – przy specjalnie zaaranżowanej strefie animacji można było wykonać sobie z nim pamiątkowe zdjęcie i od razu je wywołać. Bożonarodzeniowe upominki wręczały z kolei elfy. Dla Klientów przygotowano także konkursy wiedzy o marce Agata, które w niedzielę poprowadził gość specjalny – Irek Bieleninik.

Salon Agata w Nowym Sączu to 24. inwestycja sieci w Polsce oraz 2. w Małopolsce. Nowy sklep jest otwarty dla Klientów w godzinach od 10:00 do 20:00 od poniedziałku do soboty, a także od 10:00 do 19:00 w niedzielę. Na 12 tys. metrów kwadratowych powierzchni znalazła się szeroka oferta mebli
i akcesoriów do wyposażenia pokoju dziennego, sypialni, pokoju dziecięcego, jadalni, czy kuchni. Różnorodny asortyment marki Agata zapewnia urządzanie wnętrz według wszystkich upodobań
i stylów.