Przejdź do treści

Od dwóch miesięcy okradał sklepy w jednej z sądeckich galerii handlowych. Został zatrzymany przez policję

Radiowóz - KMP Nowy Sącz

Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali 22-latka, który od dwóch miesięcy okradał sklepy w jednej z sądeckich galerii handlowych.

Kilka dni temu sądeccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 22-latka, który w galerii handlowej w centrum Nowego Sącza ukradł breloki, gry oraz piłkę relaksacyjną, a dodatkowo wyszło na jaw, że godzinę wcześniej z innego sklepu zabrał też dwie figurki bohaterów komiksowych, zrywając zabezpieczenia antykradzieżowe. Młody mieszkaniec Nowego Sącza został zatrzymany.

W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 22-latek w ciągu dwóch ostatnich miesięcy ukradł również płyty winylowe i CD z muzyką oraz markowe portfele o łącznej wartości ponad 19 tys. złotych. Funkcjonariusze odzyskali już część skradzionego mienia. Ponadto 22-latek odpowie również za uszkodzenie mienia w jednym z obiektów noclegowych w Nowym Sączu, gdzie na początku stycznia uszkodził telewizor i szafę. Zatrzymany usłyszał zarzuty kradzieży, kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat więzienia.