Paintball Gołkowice – Nowy Sącz

Rozrywka

FRONT PAINTBALL GOŁKOWICE – Nowa Arena 15km od Nowego Sącza

Jesteś fanem adrenaliny, chcesz spędzić aktywnie wolny czas z przyjaciółmi?
Na naszej Arenie FRONT PAINTBALL GOŁKOWICE znajdziesz organizacje różnego typu imprez w których nie zabraknie ogromnej zabawy!

U nas znajdziecie Państwo oferty:

  • Dla szkół
  • Na wieczory kawalerskie/panieńskie
  • Grupy indywidualne
  • Imprezy firmowe
  • Dojazd do klienta

Nasz obiekt znajduje się blisko Nowego Sącza. Liczy ok. 4000m2, na którym znajdują się różnorodne typy przeszkód. Osoby, które ją rezerwują otrzymują kompletny sprzęt do gry tj. kombinezon, maskę termalną, marker-karabinek w cenie pakietu. Zawodnicy mogą liczyć również na wsparcie naszych instruktorów, którzy dokładnie objaśniają zasady gry. Scenariuszy jest wiele, są one dobierane w zależności od liczebności grupy.

Paintball to wojna na kulki z farbą dla dorosłych jak i również dla dzieci! Dzieci chętnie odwiedzają nasz obiekt rekreacyjny, często organizując swoje urodziny. Każda rozgrywka przynosi im ogromną radość. Rodzice natomiast mogą obserwować wojenne potyczki bądź też wziąć udział razem z małymi miłośnikami adrenaliny.
Osoby pełnoletnie korzystają często z organizowanych przez nas wieczorów kawalerskich, lecz nie brakuje też grup indywidualnych, które zbierają paczki przyjaciół aby trochę poszaleć.
Ostatnimi czasy imprezy firmowe cieszą się ogromną popularnością – również te które odbywają się na Froncie. Dla pracodawcy ważne jest aby jego pracownicy umieli ze sobą współpracować a także stworzyć zgraną grupę. Takie wypady integracyjne zbliżają do siebie oraz pomagają utworzyć dobre relacje między współpracownikami.
Nie brakuje również grup szkolnych, gdzie najlepszym sposobem na wspólną zabawę jest właśnie paintball – uczy zasady fair play, współzawodnictwa, przeciwdziała otyłości. Ponadto buduje umiejętność podejmowania szybkich decyzji. Mali sportowcy mają czas i miejsce na aktywne spędzanie wolnego czasu, zamiast spędzać go przed tabletem bądź komputerem.

Front Paintball u Ciebie

Osoby mające swój teren do gry, np. las, opuszczone budynki mogą zagrać u siebie! Oferujemy dojazd do klienta – jest to bardzo wygodne dla całej grupy, gdyż nie musi ona tracić czasu na dojazd. Nasi instruktorzy zabierają ze sobą kompletny sprzęt i przyjeżdżają na wyznaczone miejsce.

Po zakończonej rozgrywce każda grupa może skorzystać z naszego grilla, którego udostępniamy graczom. W pobliżu znajduję się także restauracja oraz pizzeria. Ponadto jesteśmy w stanie zapewnić nocleg każdej grupie w pobliskich domkach letniskowych, których w naszym rejonie nie brakuje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej: Front Paintball Gołkowice k. Nowego Sącza; na której znajduje się cennik, kontakt mailowy oraz telefon kontaktowy w razie chęci rezerwacji.