Ibis Styles Nowy Sącz

Noclegi

O hotelu Ibis Nowy Sącz

Hotel ibis Styles Nowy Sącz to jeden z najnowocześniejszych obiektów noclegowych na Sądecczyźnie, w idealny sposób łączący oryginalny design z przyjazną technologią. Elegancki wystrój, nowoczesne zaplecze konferencyjno-bankietowe, profesjonalna obsługa, wykwintna kuchnia, wygodne pokoje to idealny wybór dla naszych Gości. Hotel urządzony jest ze smakiem, a stylem wnętrza nawiązują do alchemika Mistrza Sędziwoja i historii Nowego Sącza. To magiczne miejsce, do którego chce się wracać i chłonąć jego niezwykłą atmosferę.

Nasze pokoje

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy 54 komfortowe pokoje, w tym: pokoje rodzinne, pokoje przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych jak również małe studia jednoosobowe, a także 3 apartamenty, przestrzeń konferencyjną dla 450 osób, oraz naziemny i podziemny parking. Hotel ibis Styles Nowy Sącz usytuowany jest w spokojnej i cichej dzielnicy, w niedalekiej odległości od ścisłego centrum miasta, w odległości 10 minut od Dworca Kolejowego i Autobusowego w Nowym Sączu przy głównej trasie Nowy Sącz – Krynica, drodze krajowej nr 75.

Restauracja ATELIER SĘDZIWOJA

Restauracja Atelier Sędziwoja to nowocześnie i elegancko urządzona, klimatyzowana sala, profesjonalna i życzliwa obsługa kelnerska oraz wyśmienite potrawy naszego Szefa Kuchni, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. W naszej restauracji serwujemy potrawy kuchni polskiej, regionalnej oraz śródziemnomorskiej. Restauracja przygotowała również mini-menu dedykowane małym smakoszom.

Restauracja Atelier Sędziwoja to nie tylko miejsce spożycia smacznego posiłku, ale również przyjazne otoczenie dla spotkań rodzinnych, biznesowych i towarzyskich, a także miejsce na odpoczynek w drodze, czy też miłe spędzenie wolnych chwil.

Restauracja Atelier Sędziwoja serwuje śniadania w formie bufetu w godz. od 6:30 do 10:00 w tygodniu i od 7:00 do 11:00 w weekendy. Restauracja jest czynna od 13:00 do 23:00.

Restauracja Stare Kino

Jeśli przekroczysz jej próg, nie będzie odwrotu – wpadniesz w szpony fantastycznej zabawy. STARE KINO to świetny film i wspaniała kuchnia. Klimat wprowadzi Cię w największe klasyki kinematografii.

Będąc w naszym hotelu nie możesz przejść obok niej obojętnie.