Gościniec Galicyjski w Nowym Sączu – pokoje z klimatem

Noclegi

Gościniec Galicyjski to klimatyczne pokoje gościnne zlokalizowane trzy kilometry od centrum Nowego Sącza, w niezwykłym miejscu, jakim jest Miasteczko Galicyjskie. Tworzące je budynki są wiernym odwzorowaniem małomiasteczkowej galicyjskiej zabudowy z przełomu XIX i XX w., dlatego spędzone tu chwile będą prawdziwą podróżą w czasie na austro-węgierską prowincję sprzed lat.
Nasze pokoje czekają na wszystkich Gości, którzy swój pobyt w Nowym Sączu chcą uczynić wyjątkowym i szukają hotelu, który spełni ich wysokie oczekiwania.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 17 pokoi gościnnych o łącznej liczbie 36 miejsc noclegowych z możliwością dostawek, urządzonych w standardzie 3-gwiazdkowego hotelu w Nowym Sączu. Pokoje zlokalizowane są na najwyższej kondygnacji ratusza oraz na piętrze naszej C.K. Gospody Galicyjskiej, która zapewni Państwu dowolne posiłki.

Miasteczko jest ogrodzone i chronione, obok znajduje się duży, strzeżony parking. Na terenie całego obiektu zapewniamy naszym Gościom bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi). Wszystkie te udogodnienia oraz konkurencyjność oferty sprawiają, że jeżeli rozważają Państwo jakie miejsce na tanie noclegi w Nowym Sączu wybrać odpowiedź może być tylko jedna – Gościniec Galicyjski.

Jeśli więc planują Państwo urlop na Sądecczyźnie i zależy Wam na tanim noclegu w granicach Nowego Sącza to Gościniec Galicyjski będzie idealnym miejscem do wypoczynku. Lokalizacja w stolicy regionu sprawia, iż Gościniec Galicyjski jest świetną bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Położony z dala od zgiełku wielkiego miasta może być również miejscem szkoleń, spotkań biznesowych czy konferencji. Jest to możliwe dzięki zapleczu konferencyjnemu znajdującemu się w ratuszu. Udostępnia je Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, które zarządza Miasteczkiem.

Pokoje w ratuszu
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy; apartament, pokój małżeński, 7 pokoi dwuosobowych oraz 2 pokoje trzyosobowe mieszczących się na najwyższej kondygnacji galicyjskiego ratusza, który wzniesiono według niezrealizowanego projektu magistratu w Starym Sączu.

Niemal z każdego okna roztaczają się piękne widoki na uliczki Miasteczka Galicyjskiego oraz sąsiadujący z nim sektor kolonistów józefińskich Sądeckiego Parku Etnograficznego.

Wszystkie pokoje urządzone są zgodnie ze standardami 3-gwiazdkowego hotelu. Dla zapewnienia komfortu naszym Gościom, każdy posiada oddzielną łazienkę z kabiną prysznicową lub – w przypadku dwóch pokoi – wanną. W każdym pokoju znajduje się telefon i bezpłatny dostęp do internetu (WiFi).

Pokoje nad gospodą
Kolejne pokoje gościnne znajdują się na pierwszym piętrze drewnianej karczmy żydowskiej, w której wyśmienite dania galicyjskiej kuchni serwuje C.K. Gospoda Galicyjska. Do Państwa dyspozycji oddajemy 6 pokoi dwuosobowych urządzonych w wysokim standardzie i w klimacie, który doskonale wpisuje się w styl minionej epoki.

Wszystkie pokoje posiadają oddzielną łazienkę z kabiną prysznicową, każdy z nich wyposażony jest w telefon i bezpłatny dostęp do internetu (WiFi). Jeden pokój posiada łoże małżeńskie.

POKOJE EKO! Jako jedni z pierwszych w Polsce oferujemy na życzenie Gości POKOJE EKO. Są to pokoje pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie, które może być szkodliwe, takich jak: odbiorniki TV, czy monitory*. Prawdziwy odpoczynek jest tylko w POKOJU EKO!
*Goście mogą bezpłatnie wypożyczyć odbiornik TV na czas pobytu.

Sprawy toczące się wokół brukowanego rynku życie, gwar rozmów dobiegających z warsztatu zegarmistrza, retro apteki czy dawnej poczty, zakupy w sklepie kolonialnym wypełnionym aromatami przypraw, filiżanka świeżo palonej kawy w C.K. Kawiarni Galicyjskiej czy smaki galicyjskiej kuchni serwowanej w C.K. Gospodzie. Do tego komfortowe wyposażenie pokojowych wnętrz oraz profesjonalny i dyskretny personel, który zapewni Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Jednym słowem będą mogli Państwo zobaczyć jak prezentuje się najlepszy hotel w Nowym Sączu!

Zapraszamy do rezerwacji:
Tel. 18 441 63 90
hotel@miasteczkogalicyjskie.pl