Przejdź do treści


Nowy Sącz: Zapisy na warsztaty pływackie z Otylią Jędrzejczak

Uruchomiona została rekrutacja na zajęcia pływackie z Otylią Jędrzejczak, które odbędą się 29 września (sobota) na krytym basenie MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu. Zajęcia zostały zorganizowane w związku z jubileuszem 20-lecia nowosądeckiej krytej pływalni.
– Otylia Swim Tour to projekt, który stworzyłam 5 lat temu, a realizuję go od 4 lat. Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku od 14 lat, które uczą się pływać, oraz dla rodziców, którzy mają zajęcia z psychologiem i dietetykiem. To jedyny tego typu projekt w Polsce – mówiła Otylia Jędrzejczak podczas konferencji prasowej, zapowiadającej cykl jubileuszowych wydarzeń.
Na zajęcia można zapisać się za pośrednictwem specjalnego formularza, znajdującego się na stronie internetowej: https://otyliaswimtour.pl/
W formularzu trzeba podać imię i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, imię i nazwisko opiekunów oraz adres e-mail.
Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów organizowanych na pływalniach w całym kraju. W każdym spotkaniu udział weźmie 90 młodych zawodników, w wieku od 10 do 14 roku życia, pływających czterema stylami pływackimi (motylkowy, grzbietowy, klasyczny i dowolny), ich opiekunowie i trenerzy. Dla każdej z tych grup przygotowano osobne zajęcia, by dostarczyć im odpowiednio sprofilowanej wiedzy.