Przejdź do treści


Nowy Sącz. Zamknięcie skrzyżowania ul. Nawojowskiej z ul. Grunwaldzką

Remont drogi - zdjęcie ilustracyjne

W ramach trwającego remontu ul. Nawojowskiej od środy 22 czerwca od godz. 8.00 zamknięte zostało skrzyżowanie ul. Nawojowskiej z ul. Grunwaldzką w Nowym Sączu. W obrębie zamkniętego skrzyżowania zostanie wykonane korytowanie pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, stabilizacja, podbudowa z kruszywa i podbudowa bitumiczna oraz studnia ściekowa i przełożenie sieci.

Utrudnienia w ruchu:

  •  Zamknięty odcinek ulicy Nawojowskiej od Al. Piłsudskiego do osi skrzyżowania ul. Starodworskiej (dojazd do tej ulicy będzie możliwy od ulicy
    29 Listopada).
  • Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy odcinku ul. Nawojowskiej między ul. Grunwaldzką a ul.29 Listopada możliwy ul. Graniczną i ul. 29 Listopada.
  • Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy odcinku ul. Nawojowskiej od Al. Piłsudskiego do ul. Grunwaldzkiej możliwy od strony Al. Piłsudskiego.
  • Objazdy dla samochodów osobowych poprowadzone ulicami: Wyspiańskiego i 29 Listopada oraz Al.Piłsudskiego,1 Brygady, Łukasińskiego.
  • Objazdy dla samochodów ciężarowych: z kierunku Krynica – Al. Piłsudskiego i ul. Królowej Jadwigi; od strony ul. Grunwaldzkiej – ul. Zieloną i ul. Wyspiańskiego.