Przejdź do treści

Nowy Sącz. Zakończył się remont Al. Sucharskiego

Zakończył się remont Al. Sucharskiego - fot. UMNS

W piątek prezydent Ludomir Handzel w towarzystwie radnych i przedstawicieli Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej otworzyli wyremontowane Aleje Sucharskiego w Nowym Sączu. Prace zostały ukończone w terminie. Zakres prac obejmował: remont nawierzchni, remont chodników, nowe oznakowanie pionowe i poziome oraz montaż poręczy ochronnych.

Jesteśmy na terenie Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Dziś otwieramy bardzo ważną arterię w Nowym Sączu – powiedział prezydent Ludomir Handzel. – To miejsce gdzie przemieszczają się tysiące samochodów dziennie. Dziękuje wszystkim, którzy byli zaangażowali się w ten remont, a szczególnie mieszkańcom za cierpliwość. Mam nadzieję, że odnowione Aleje Sucharskiego będą służyły mieszkańcom jak najdłużej. 

Prezes Zarządu Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jarosław Iwaniec podkreślał, że miejskie inwestycje wpisują się w te prowadzone przez GSM.

– Dziękuję w imieniu mieszkańców, że prace zostały szybko przeprowadzone. My również remontujemy w tej okolicy parkingi i sklepy. Zmienia się na dobre krajobraz miasta – dodał prezes GSM Jarosław Iwaniec.

/źródło: UMNS