Przejdź do treści

Nowy Sącz: Wesprzyj WOŚP podczas przedświątecznych zakupów

27. Finał WOŚP w Nowym Sączu odbędzie się 13 stycznia 2019 na płycie Rynku w godzinach od 11:00 do 21:00, jednak już w trakcie dwóch najbliższych weekendów handlowe tj. 22-23 oraz 29-30 grudnia w nowosądeckich galeriach handlowych będzie można zasilać konto Fundacji.
Wolontariuszy WOŚP będzie można spotkać w Galerii Trzy Korony oraz w Centrum Handlowym Gołąbkowice 22 i 23 grudnia oraz 29 i 30 grudnia, a w Galerii Sandecja w jeden weekend 29 i 30 grudnia. Mieszkańcy Nowego Sącza i okolic będą mieli wówczas możliwość, w zamian za czerwone „serducho” darowane przez orkiestrowych wolontariuszy, zasilić skarbonki WOŚP.
Sztab WOŚP Nowy Sącz, we współpracy z Urzędem Miasta Nowego Sącza oraz pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla, mimo świątecznego okresu, mocno pracuje nad nowosądeckim Finałem WOŚP, który odbędzie się 13 stycznia 2019 na płycie Rynku w godzinach od 11:00 do 21:00.
Podobnie, jak w ostatnich dwóch latach, także i podczas 27.Finału nie zabraknie występów lokalnych grup artystycznych, młodych talentów, ale także różnych, ciekawych atrakcji, konkursów i animacji.
– Nowosądecki Sztab WOŚP już po raz trzeci zawiązał się w wyniku inicjatywy oddolnej mieszkańców Nowego Sącza – mówi szefowa sztabu Magdalena Furmanek-Kopiec. – Ogromnie cieszy taka aktywizacja sądeczan, którzy w kalendarz swoich działań na styczeń od lat wpisują Finał WOŚP. Możemy być już pewni, że i tym razem nie zabraknie mieszkańców Nowego Sącza w realizacji tej szlachetnej akcji, zwłaszcza, że już w chwili obecnej oficjalnie zarejestrowanych jest stu wolontariuszy, a kolejnych trzydziestu wspomaga działania sztabu.
– Przy okazji zachęcamy lokalne instytucje, organizacje, przedsiębiorców, mieszkańców, w miarę możliwości, o wsparcie finansowe lub rzeczowe realizacji nowosądeckiego Finału WOŚP, dzięki któremu zostaną pokryte koszty organizacyjne realizacji Finału oraz przekazane fanty na nagrody konkursowe lub na licytacje – dodaje szefowa nowosądeckiego sztabu.
Kontakt do Sztabu WOŚP nr 4446 Nowy Sącz:
Magdalena Furmanek-Kopiec, tel. 604 621 222
e-mail: wospnowysacz@gmail.com
wospnowysacz.pl
fb: wospnowysacz