Przejdź do treści


Nowy Sącz walczy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Kładka rowerowa na Popradzie - EuroVelo 11

1 czerwca rozpoczęła się rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, a Miasto Nowy Sącz po raz piąty bierze udział w tej prestiżowej konkurencji. Impreza potrwa do 30 czerwca, a do udziału mogą przystąpić wszyscy, niezależnie od wieku czy miejsca zamieszkania.

Aby dołączyć do rywalizacji, wystarczy posiadać smartfon z systemem Android lub iOS oraz pobrać bezpłatną aplikację “Aktywne Miasta”. Rejestracja w aplikacji jest prosta i szybka – można to zrobić za pomocą adresu e-mail lub konta na Facebooku.

Co ważne, uczestnicy nie muszą być mieszkańcami Nowego Sącza ani nawet przebywać w Polsce. Wystarczy, że w aplikacji wybiorą Nowy Sącz jako miasto, dla którego będą “kręcić kilometry”. Każdy przejechany kilometr zostanie zaliczony na konto miasta, zwiększając jego szanse na zdobycie Pucharu Rowerowej Stolicy Polski.

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski to nie tylko doskonała okazja do promocji zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, ale także sposób na integrację społeczności lokalnej oraz wszystkich sympatyków Nowego Sącza na całym świecie. Wszyscy miłośnicy jazdy na rowerze mogą w ten sposób przyczynić się do sukcesu swojego miasta, jednocześnie dbając o kondycję i zdrowie.

Zachęcamy do udziału w rywalizacji i wspólnego kręcenia kilometrów dla Nowego Sącza. Każdy przejechany kilometr ma znaczenie, a wspólnymi siłami możemy osiągnąć wspaniały wynik i zdobyć Puchar Rowerowej Stolicy Polski!

Nowy Sącz Walczy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Nowy Sącz Walczy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski