Przejdź do treści


Nowy Sącz. Ofensywa inwestycyjna trwa!

Wyremontowana ul 29 Listopada - fot. UM NS

Nowy Sącz jeszcze chyba nigdy nie przeżył tak dużej ofensywy inwestycyjnej, jak w ciągu ostatnich lat. Remontowane są ulice i chodniki, powstają nowe elementy infrastruktury miejskiej. Na poniedziałkowej konferencji prasowej zorganizowanej w nowosądeckim ratuszu zaprezentowano zrealizowane i rozpoczęte w 2021 roku inwestycje drogowe oraz  plany kolejnych działań na przyszły rok.

Wśród licznych inwestycji  zrealizowanych w bieżącym roku przez władze miasta znalazły się między innymi: Remont drugiej nitki Al. Piłsudskiego, przebudowa ul. 29 Listopada, Wiśniowieckiego, Pijarskiej, Hoffmanowej oraz ul. Obłazy. To jednak zaledwie niewielka część ze zrealizowanych inwestycji drogowych, gdyż w 2021 roku udało się również wybudować lub wyremontować wiele chodników i miejsc postojowych na terenie miasta.

Ofensywa inwestycyjna trwa!

Wygląda na to, że władze miasta nie zamierzają jednak zwalniać tempa. Mimo że w trakcie realizacji są remonty między innymi ulicy Nawojowskiej, Starowiejskiej, Młyńskiej i Westerplatte, to już teraz zapowiedziano remonty kolejnych ulic i elementów infrastruktury drogowej na terenie Nowego Sącza.

/źródło: UM NS