Przejdź do treści


Nowy Sącz: Najlepsze domy i sale weselne na Sądecczyźnie

Hol Domu Weselnego Gród

Na wolny termin domu weselnego w Nowym Sączu i na całej Sądecczyźnie trzeba czekać dwa, a w niektórych przypadkach nawet trzy lata. Zdarzają się oczywiście sytuacje gdy zwolni się wcześniejszy termin, ale należą do rzadkości. Niektóre domy weselne mają już rezerwacje na 2021 rok.
Nic więc dziwnego że coraz bardziej popularne stają się śluby w zimowej oprawie. Zima to okres w którym wesel na Sądecczyźnie jest zdecydowanie mniej, w związku z tym łatwiej o wcześniejszy termin. Czy liczba chętnych i brak wolnych terminów to dobre kryterium wyboru domu weselnego? Bez wątpienia tak, ale nie jedyne.

Przedstawiamy naszym zdaniem najlepsze domy i sale weselne w Nowym Sączu i na Sądecczyźnie:

  • Willa Poprad w Rytrze – Idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego, dysponujące salą mogącą pomieści aż do 300 gości z okien której roztacza się piękny widok na Dolinę Popradu i ruiny ryterskiego zamku.
  • Sala Weselna Gród w Podegrodziu – To przestronny i urządzony w nowoczesnym stylu dom weselny, w którym zorganizujesz przyjęcie dla 220 gości, dysponujący pokojami gościnnymi oraz własną restauracją.
  • Dom Weselny Zacisze w Gołkowicach Górnych – To również lokal cieszący się dużą popularnością i znakomitą renomą, mogący pomieścić 220 osób.
  • Dom Weselny Casablanka w Niskowej – Dysponujący dwiema dużymi salami z osobnymi wejściami, będącymi w stanie pomieścić 200 osób, w których jednocześnie mogą odbywać się dwa przyjęcia weselne.
  • Sala weselna Hotelu Beskid w Nowym Sączu – To jeden z najbardziej znanych lokali weselnych na Sądecczyźnie, w którym zorganizujesz eleganckie przyjęcie weselne dla 200 gości.
  • Dom Weselny Kaprys w Chełmcu – Lokal o bardzo dobrej lokalizacji i nowoczesnym wystroju, dysponujący salą weselną mieszczącą do 200 osób.
  • Dom Weselny Stary Młyn w Nowym Sączu – To lokal posiadający własną renomę, bez trudu można tu zorganizować przyjęcie weselne dla 200 gości.
  • Dworek pod Dębami w Nawojowej – To dom weselny, który zdecydowanie przypadnie do gustu każdemu, doskonale wyposażone i położony w cichej okolicy, pomieści 220 gości