We wtorek rano w Nowym Sączu na osiedlu Chruślice widziano niedźwiedzia. Informację tę przekazał w mediach społecznościowych radny miejski Leszek Gieniec. Ludomir Handzel, prezydent miasta, zaapelował do mieszkańców o ostrożność. „Proszę, by osoby, szczególnie mieszkańcy osiedla Chruślice, którzy nie muszą opuszczać domów, pozostali w domach do wyjaśnienia sytuacji” – napisał na Facebooku.
Nowy Sącz. Na osiedlu Chruślice widziano niedźwiedzia. Władze apelują o ostrożność

Przeczytaj także
„Boeing, Boeing” wraca na scenę. Komediowy hit już 14 maja w MOK
Widowiskowa komedia „Boeing, Boeing” ponownie zagości na scenie. Szybkie tempo, błyskotliwe dialogi i zmieniona obsada sprawią, że nawet znana historia może zaskoczyć widzów.
Konkurs „Nowy Sącz w obiektywie” – trwa nabór prac
Trwa nabór fotografii do kolejnej edycji konkursu „Nowy Sącz w obiektywie”, którego celem jest dokumentowanie miasta, jego przestrzeni oraz wydarzeń tworzących codzienność minionego roku. Konkurs…
Zmiana objazdu ulicy Kilińskiego dla kilkunastu linii MPK
Od piątku, 17 października 2025 roku, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wprowadza zmianę w organizacji ruchu autobusów kursujących ulicą Kilińskiego. Nowy objazd obejmie aż jedenaście linii autobusowych,…