Przejdź do treści

Nowy Sącz. Miasto otrzyma dofinansowanie na remont estakady na ul. Tarnowskiej

Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel - fot. UM NS

W trakcie XIV sesji Rady Miasta Nowego Sącza Prezydent Ludomir Handzel poinformował że Ministerstwo Finansów pozytywnie rozpatrzyło wniosek o przyznanie dofinansowania na remont estakady na ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu. Dotacja na realizację tego zadania w wysokości 1 742 000 zł ma zostać przekazana miastu we wrześniu.

– Właśnie przed chwileczką otrzymałem informacje od ministra finansów, iż nasz wniosek na remont tak zwanej estakady na ul. Tarnowskiej został pozytywnie rozpatrzony i w miesiącu wrześniu otrzymamy 1 742 000 zł na to zadanie – mówił prezydent Ludomir Handzel.

Prezydent podziękował również ministrowi finansów i sekretarzowi stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – Chciałbym podziękować z tego miejsca ministrowi finansów. Chciałbym podziękować także za wszystkie ciepłe słowa, które pan minister i sekretarz stanu Piotr Naimski skierował w tej sprawie, bo był dużym wsparciem dla mnie osobiście w tym procesie i w imieniu mieszkańców Nowego Sącza dziękuje bardzo panu ministrowi za pomoc przy tym projekcie. – mówił prezydent.